Starship Troopers 3 Marauder

0 نظرات
دانلود فیلم Starship Troopers 3 Marauder
نام فیلم : Starship Troopers 3: Marauder 2008

نام کارگردان فیلم : Edward Neumeier

نام نویسنده ی فیلم : Edward Neumeier

تاریخ اکران فیلم : 19 July 2008

سبک فیلم : اکشن . داستانی . ترسناک

رتبه ی فیلم : 4.6/10

کیفیت فیلم : DVD RIP

part 1

part 2

part 3

part 4

part 5

part 6

part 7

part 8ادامه مطلب ...

Blood And Bone

0 نظرات

دانلود فیلم Blood And Bone

نام فیلم : Blood and Bone 2009

نام کارگردان فیلم : Ben Ramsey

نام نویسنده ی فیلم : Michael Andrews

تاریخ اکران فیلم : 7 February 2009

سبک فیلم : اکشن . درام

رتبه ی فیلم : 6.7/10

کیفیت فیلم : DVD RIP


part 1

part 2

part 3

part 4

part 5

part 6

part 7

part 8


ادامه مطلب ...

The Lodger 2009

0 نظرات
دانلود فیلم The Lodger 2009


نام فیلم : The Lodger 2009

نام کارگردان فیلم : David Ondaatje

نام نویسنده ی فیلم : David Ondaatje . Marie Belloc Lowndes

تاریخ اکران فیلم : 1 April 2009

سبک فیلم : جنایی . درام . ترسناک

رتبه ی فیلم : 5.7/10

کیفیت فیلم : DVD RIP

دانلود از سرور Rapidshare


part 1

part 2

part 3

part 4

part 5

part 6

part 7

part 8


ادامه مطلب ...

جوانمرد

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی" جوانمرد "


.: جوانمرد :.

با شرکت: محمد علی فردین و مرجان
توضیحاتی در مورد فیلم:

دو دوست به نام های امیرپلنگ (محمدعلی فردین) و احمد ننه بابا جگركی (ذكریا هاشمی) به آسیه (مرجان) علاقه دارند؛ اما آسیه به امیر علاقه مند است، و امیر به نفع احمد از آسیه دوری می جوید. احمد با قلی، كه از پدر آسیه طلبكار است، درگیر می شود و او را به قتل می رساند؛ اما امیر دستگیر می شود. احمد با ارثی كه از عمه اش به او می رسد سرمایه ای می اندوزد و به تهران می رود. آسیه نیز پس از فوت پدرش به تهران می رود و در كافه ای آوازه خوان می شود. امیر پس از پایان محكومیتش با كاس آقا (سیدعلی میری) به تهران می رود؛ اما احمد كه صاحب كارخانه ای شده است آن دو را از خود می راند. امیر آسیه را در كافه می یابد و به خانه ی كاس آقا می برد. در غیبت امیر و كاس آقا صادق (علی آزاد) صاحب كافه، و افرادش برای بازگرداندن آسیه به كافه با او درگیر می شوند. آسیه بر اثر سقوط از ایوان خانه نابینا می شود. امیر از احمد كمك می خواهد و قول می دهد كه در صورت معالجه ی آسیه دوباره از او دوری كند. امیر وانمود می كند كه به عیاشی مشغول است و‌آسیه هم به كافه بازمی گردد. احمد برای بازگرداندن آسیه به كافه می رود و داستان فداكاری امیر را شرح می دهد، و در آنجا با صادق درگیر و زخمی می شود. احمد در بیمارستان بستری و پس از معالجه مرخص می شود و سرانجام امیر و آسیه زندگی تازه ای را آغاز می كنند.

بازیگران: محمد علی فردین ، مرجان ، زکریا هاشمی ، علی میری، علی آزاد ، علیرضا قوامی ، احمد رزاقی ، قدیر افشانی و ...
کارگردان: مهدی ژورک
سال ساخت: 1353
ادامه مطلب ...

هزار بار مردن

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی" هزار بار مردن "


.: هزار بار مردن :.

با شرکت: سعید راد و مهدی فخیم زاده
توضیحاتی در مورد فیلم:

پدر محسن و نامادری اش با او بنای ناسازگاری دارند، و مرد كه سربار همسرش است می پذیرد كه فرزندش را به پرورشگاه بسپارد. پدر به فرزندش قول می دهد كه چند ماه دیگر او را به خانه باز خواهد گرداند. محسن با نوجوانی به نام احمد آشنا می شود، و پس از قطع امید از پدرش با احمد از پرورشگاه می گریزند و به ولگردی و دزدی رو می آورند. چند سال بعد محسن به دختر كارگری به نام مریم دل می بندد و همراه احمد برای گذراندن زندگی به گروه اصغر، كه از سارقان حرفه ای هستند، می پیوندند. آن دو از گروه اصغر جدا می شوند، و محسن تصمیم می گیرد با مریم ازدواج كند. اصغر، با تهدید، از محسن می خواهد كه در یك دزدی بزرگ او و دوستش تقی را همراهی كند. محسن می پذیرد؛ اما نامزد اصغر، كه متوجه می شود اصغر و تقی تصمیم گرفته اند پس از انجام سرقت به خارج از كشور بگریزند، آنها را لو می دهد. با حضور مأموران پلیس اصغر كشته می شود و محسن، كه قصد فرار دارد، با نگهبان از پشت بام سقوط می كند و می میرد. محسن نیز دستگیر و به اعدام محكوم می شود.

بازیگران: سعید راد ، ملوسک ، مهدی فخیم زاده ، علی آزاد ، محمد تقی کهنموئی ، پروین سلیمانی ، عباس ناظری نیک ، یوسف خلیل پور ، پور رضوی و ...
کارگردان: جلال مهریان
سال ساخت: 1356

ادامه مطلب ...

کلک نزن خوشگله

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " کلک نزن خوشگله "


.: کلک نزن خوشگله :.

با حضور:
ناصر ملک مطیعی و شور انگیز

توضیحاتی در مورد فیلم:

فاطی و برادرش برای تامین زندگی پدر معتادشان به كارهای خلاف كشیده شده اند. فاطی سر راه كاظم ، كه مرد میان سال مجرد و نیكو كاری است ، مادر كاظم،كه گمان می كند فاطی همسر مناسبی برای پسرش است، به فاطی در خانه اش پناه می برد؛ اما فاطی به اصرار برادرش در كلانتری شهادت می دهد كه كاظم قصد اغفال او را داشته است . كاظم فاطی را از خود می راند، و فاطی پس از فوت پدرش در كاباره ای مشغول به كار می شود. كاظم، كه كماكان به فاطی علاقه مند است، به توصیه بی بی ، پیرزن مورد احترام اهل محل، فاطی را از كاباره به خانه می برد تا با او زندگی مشتركی را آغاز كند؛ اما اهالی محل كاظم را سرزنش می كنند. غلام، دوست روستایی كاظم ، برای حفظ آبروی كاظم فاطی را به روستای زادگاهش می برد. كاظم آن دو را می یابد. با پا در میانی بی بی اهل محل از تهمتی كه به كاظم و فاطی زده اند پوزش می خواهند و مراسم با شكوهی برای ازدواج آن دو برگزار می كنند.

بازیگران: ناصر ملک میعی ، شور انگیز طباطبائی ، بهمن مفید ، روح اله مفیدی ، حمیده خیر آبادی ، عباس ناظری نیک ، سارا ، عباس مختاری ، ذبیح اله ذبیح پور و ...
کارگردان: سعید مطلبی
سال ساخت: 1355پسورد: www.aryateams.com
ادامه مطلب ...

کوچه مردها

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " کوچه مردها "

.: کوچه مردها :.

با شرکت: محمد علی فردین و ایرج قادریhttp://shopping.ketab.com/thumbnail.aspx?img=21004&cat=Videos&typ=Aتوضیحاتی در مورد فیلم:

«حسن» و «علی» در دوستی پایدارند ولی وجود «اعظم» كه هر دو شیفته اش هستند باعث می شود كه «قاسم» مرد شرور محله برای ایجاد نفاق بین آن دو بكوشد و پس از ماجراهایی، سرانجام حسن در راه اثبات دوستی اش با علی طی حادثه ای به شدت زخمی می شود و در آغوش بهترین دوستش دیده فرو می بندد و اعظم را به او می سپارد.

بازیگران: محمد علی فردین،ایرج قادری،پوری بنایی،امین امینی،ثریا بهشتی،اکبر هاشمی،ایران قادری،محمد تقی کهنموئی،محمود تهرانی،اشرف کاشانی و ...
کارگردان: سعید مطلبی
سال ساخت: 1349


ادامه مطلب ...

رشید

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " رشید "


.: رشید :.

با شرکت:
بهروز وثوقی و بهمن مفید


http://i26.tinypic.com/33tmip5.jpg

توضیحاتی در مورد فیلم:

رشید و دوستش جواهرهای زن فلجی را می ربایند، و زن ناغافل كشته می شود. رشید جواهرها را در معدنی متروك پنهان می كند و یه كلبه ای جنگلی پناه می برد كه دو فراری (حامد و نازی) در آن ساكن هستند. بشیر به حامد و نازی خبر می دهد كه پلیس در جست و جوی سارق و فراری است. حامد كه حدس می زند قاتل فراری رشید است به او پیشنهاد می كند جواهرهای مسروقه را بین خودشان تقسیم كنند و بگریزند. سیامك، دوست قاچاق چی حامد، با حامد و رشید درگیر می شود، و نازی با تبر سیامك را از پا درمی آورد و رشید و حامد به معدن متروكه می روند. حامد زیر آوار می ماند و رشید به كلبه باز می گردد. نازی كلبه را به آتش می كشد و هر دو به معدن باز می گردند. با حضور پلیس در معدن رشید تصمیم می گیرد خودش را تسلیم كند، اما با گلوله ی حامد، كه از زیر آوار خود را بیرون كشیده است، از پا در می آید.

بازیگران: بهروز وثوقی،بهمن مفید،زری خوشکام،ایران قادری،میر محمد تجدد،جلال پیشوائیان،یدی و ...
کارگردان: پرویز نوری
سال ساخت: 1350
ادامه مطلب ...

غریبه و مه

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " غریبه و مه "

.: غریبه و مه :.

با حضور: خسرو شجاع زاده و پروانه معصومی

http://khayyam.neypic.com/853_untitled.JPGتوضیحاتی در مورد فیلم:

در یك آبادی پرت افتاده ی كنار دریا در شمال اهالی قایقی را می بینند كه به سوی ساحل پیش می آید. قایق را از آب می گیرند و در آن مردی زخم خورده را می یابند كه نامش آیت (خسرو شجاع زاده) است و نمی داند چه بر سرش آمده است. زنی به نام رعنا (پروانه معصومی)، كه شوهرش (مهدی بهمن پور) در دریا غرق شده و جسدش را پس نداده، كنجكاو احوال آیت است، و این كینه ی خانواده شوهر رعنا را بر می انگیزد. اهل آبادی از آیت می خواهند كه یكی از دختران آبادی را به عقد خود در آورد. وقتی آیت رعنا را انتخاب می كند درگیری و دو دستگی پیش می آید. در مراسم عروسی گرگی به آبادی می زند و دو ناشناس سر راه آیت قرار می گیرند و از او می خواهند به دنبال آنها برود. آیت نمی پذیرد، و چندی بعد، با مرد ناشناسی درگیر می شود. آیت پس از كشتن مرد در می یابد كه او شوهر گمشده ی رعنا بوده است. روزی مردی (حمید طاعتی)، در جامه ی سیاه، با قایق از میان مه به آبادی می آید، و پس از خرید مقداری آذوقه راه آمده را باز می گردد. آیت دچار هراس می شود، و روز بعد چند غریبه (مرتضی سروش، مهدی منتظر، قاسم پورشكیبا، ایرج رامین فر، علی ژكان) سوار بر پنج قایق به آبادی می آیند و با آیت درگیر می شوند. اهالی نیز به كمك آیت می آیند. هر پنج مرد از پا درمی آیند و آیت، كه زخم برداشته است، سوار بر قایق از ساحل دور می شود تا بداند كه در آن طرف آب چه خبر است، و رعنا از نو لباس سیاه به تن می كند.

بازیگران: پروانه معصومی ، خسرو شجاع زاده ، منوچهر فرید ، عصمت صفوی ، ولی شیر اندامی ، سامی تحصنی ، رضا یاقوتی ، اسماعیل پور رضا و ...
کارگردان: بهرام بیضائی
سال ساخت: 1353http://rapidshare.com/files/21606118....com.part1.rar
http://rapidshare.com/files/21606120....com.part2.rar
http://rapidshare.com/files/21606123....com.part3.rar
http://rapidshare.com/files/21606035....com.part4.rar

password :
www.aryateams.com
ادامه مطلب ...

محلل

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " محلل "

.: محلل :.

فیلمی از نصرت الله کریمی


http://up.iranblog.com/2/1253405833.jpg


توضیحاتی در مورد فیلم:

مردی که بر اثر یک سوءتفاهم همسرش را سه طلاقه کرده، بعد از آنکه به حقیقت امر پی می برد از کارش پشیمان می شود و تصمیم می گیرد دوباره زن را به عقد خود درآورد برای این کار به محلل احتیاج است. مرد شخصاً به دنبال یک محلل مناسب می گردد تا اینکه بالاخره یکی از آشنایان مورد اعتمادش را به این منظور انتخاب می کند. اما محلل بعد از ازدواج حاضر به طلاق دادن زن نمی شود این امر مشکلات تازه ای را به بار می آورد.

بازیگران: نصرت الله کریمی،ایرن،دیانا،رضا کرم رضایی،رفیع حالتی،سیما،غلامحسین مفیدی،ماندانا،بلورچی،وحید ،شهناز
کارگردان: نصرت الله کریمی
محصول: 1350

ادامه مطلب ...

در امتداد شب 1356

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی "در امتداد شب " 1356

.: در امتداد شب :.

با شرکت گوگوش


توضیحاتی در مورد فیلم:

پروانه که خواننده و ستاره مشهور سینما است پس از یک ازدواج ناموفق با مردی به نام کاوه که دارای همسر و فرزند است رابطه دارد. جوان محصلی به نام بابک که به سرطان خون مبتلا است، شیفته پروانه است و با نامه پرانی و تمایل برای ملاقات با او علاقه خود را نسبت به وی نشان می دهد. آن دو با هم ملاقات می کنند و مدتی را با هم در خوشی و بی خیالی می گذرانند. وقتی پروانه از بیماری بابک باخبر می شود تصمیم می گیرد او را برای معالجه به خارج ببرد.

بازیگران: گوگوش، سعید کنگرانی، محبوبه بیات، ملیحه نظری، جهانگیر فروهر، ناصر ممدوح، اشرف ساغر، گیتی فروهر، اکبر دودکار، جهانگیر صمیمی فرد، مسعود ظلی،
کارگردان: پرویز صیاد
سال ساخت: 1356


دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم


پسورد: www.arianworld.com
ادامه مطلب ...

گنج قارون 1344

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " گنج قارون " 1344


.:گنج قارون:.

با شرکت محمد علی فردین

خلاصه داستان:
جوانی مرد ثروتمندی با نام قارون را كه از روی یأس قصد خودكشی دارد نجات می دهد و در خانه ی خود از او نگهداری می كند. بعد بوسیله ی مادر خود درمی یابد كه قارون پدرش است كه سال ها قبل به خاطر هوسبازی هایش او و مادرش را رها كرده است. پسر، پدر را از خود می راند. قارون كه وارثی ندارد ضمن اینكه از گذشته ی خود نادم است به دفعات سعی می كند كه پسرش را به دست آورد و سرانجام نیز موفق می شود.

بازیگران:

۱ - محمدعلی فردین
۲ - فروزان
۳ - تقی ظهوری
۴ - آراماییس وارطان یوسفیانس
۵ - عباس شباویز
۶ - رفیع حالتی
۷ - ایران قادری
۸ - ماروتیان
۹ - كارمن
۱۰ - سیروس شاندرمنی
۱۱ - ملیحه نظری


کارگردان: سیامک یاسمی

سال ساخت: 1344

مشخصات دیگر فیلم:

مدت فیلم .... 122 دقیقه
كشور .... ایران
زبان .... فارسی
رنگ .... ؟
صدا .... Mono


Quality: VHS-Rip | Year: 1344

Download Link

part1

part2ادامه مطلب ...

خوشگلا عوضی گرفتین 1353

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " خوشگلا عوضی گرفتین " 1353

.: خوشگلا عوضی گرفتین :.

با شرکت: چنگیز وثوقی و سپیده


خلاصه داستان:


پروین (سپیده)در خیابان با جوانی به نام جلال آقابالاخان (چنگیز وثوقی)آشنا می شود و او را به مراسم جشن تولد دوستش آذر (آرام) می برد. جلال كه سرمكانیك است خود را مهندس امیدوار معرفی می كند. پروین نیز وانمود می كند كه پدرش سرپاسبان جلالی (یدالله شیراندامی) سرهنگ شهربانی است.آذر نیز به جلال علاقه مند می شود؛ اما به زودی بهرام (مهران صدری)، دوست آذر، با دیدن جلال در كارگاه مكانیكی به موقعیت شغلی و اجتماعی جلال شك می برد و موضوع را با آذر و پروین در میان می گذارد. آن دو به كارگاه مكانیكی می روند و جلال وانمود می كند كه او را اشتباه گرفته اند. سرپاسبان جلالی مأمور رسیدگی به موضوع می شود. پس از برملا شدن حقیقت پروین و آذر از جلال دوری می جویند؛ اما دیری نمی یابد كه پروین با جلال آشتی می كند و با او سر سفره ی عقد می نشیند.

بازیگران: چنگیز وثوقی ، سپیده ، آرام ، یداله شیر اندامی ، اصغر سمسار زاده ، دیانا ، مهری ودادیان ، شروین ، مهران صدری ، حسن رضایی و ...
کارگردان: خسرو پرویزی
سال ساخت: 1353

ادامه مطلب ...

خوشگل محله 1350

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " خوشگل محله " 1350

.: خوشگل محله :.

با شرکت: فروزان و منوچهر وثوق


خلاصه داستان:


نازی حساب دار شركتی است كه با خواهرش ملوسك زندگی می كند. همسایه ی آن ها مهرداد و تقی خیاط هستند. تقی به ملوسك و مهرداد به نازی علاقه دارند؛ اما دخترها به آن دو بی اعتنا هستند. شریف به كمك دوستش محتویات گاوصندوق شركت را می ربایند و مرتكب قتل می شوند. نازی متهم به سرقت می شود؛ اما خود او به شریف بدگمان است و او را تحت نظر می گیرد، غافل از این كه افراد شریف مراقب او هستند. مهرداد و تقی به كمك او می شتابند و در تعقیب و گریزی اتومبیل آن ها به دره سقوط می كند، اما آسیبی نمی بینند. آن ها خود را به ریخت و قیافه ی دیگری درمی آورند و سارقان را به دام می اندازند. پس از آن مهرداد با نازی و تقی با ملوسك ازدواج می كنند.

بازیگران: فروزان ، منوچهر وثوق ، ثریا بهشتی ، جهانگیر فروهر ، نرسی کرکیا ، ماروتیان ، تقی ظهوری ، مهدی قلی صفار پور ، قباد ، علی دهقان ، فریدون نریمان و ...
کارگردان: ایرج گل افشان
سال ساخت: 1350
ادامه مطلب ...

خداحافظ رفیق 1350

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " خداحافظ رفیق " 1350

.: خداحافظ رفیق :.

با شرکت:
سعید رادخلاصه داستان:

«ناصر» جوان هفت خط و مار گزیده است كه می داند دوران بازنشستگی اش نزدیك است. به همین جهت می خواهد آخرین دزدیش را كرده و بعد از این كار كناره گرفته و با «شیرین» زندگی كند. او با «جلال» و «خسرو» به سرقت از یك جواهرفروشی دست می زند. خسرو پس از سرقت طی فرصتی تصمیم می گیرد جواهرات را به تنهایی تصاحب كند. جلال و ناصر، خسرو را پیدا كرده و جواهرات را از او می گیرند. بعد ناصر، جلال را كه قصد ربودن جواهرات را كرده می كشد و قصد دارد با ترن فرار كند كه خسرو سر می رسد و هر دو در مبارزه با هم كشته می شوند.بازیگران: سعید راد ، زکیا هاشمی ، وجستا ، جلال پیشوائیان ، ایرن و ...
کارگردان: امیر نادری
سال ساخت: 1350ادامه مطلب ...

پنجره 1349

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " پنجره " 1349

.: پنجره :.

با شرکت بهروز وثوقی و گوگوش

خلاصه داستان:

سهراب از آبادان به تهران می رود و در كارخانه عمویش مصطفی سالاری مشغول كار می شود. او با زنی به نام ترانه آشنا می شود. ترانه كه آبستن است با نقشه اصغر‌‌‌‌‌‌ژیلا سرپرست‌اش تصمیم دارد سهراب را به عنوان پدر بچه معرفی كند تا او ناچار شود مخارج سقط جنین را بپردازد. سهراب به دخترعمویش علاقه مند می شود اما مزاحمت های ترانه مانع از زندگی مشترك سهراب و لیلا است. ترانه و سهراب در قایق مشاجره می كنند و با واژگونی قایق ترانه در آب غرق و سهراب به عنوان قاتل او دستگیر می شود. در بازجویی از سهراب روشن می شود كه او باعث قتل ترانه نشده است. پس از آزاد شدن سهراب، دخترعمو و پسرعمویش سهراب را از خود می رانند.

بازیگران:
۱ - بهروز وثوقی ....

۲ - فائقه آتشین .... ۳ - نوری كسرایی .... ۴ - فرخ ساجدی .... ۵ - محسن مهدوی .... ۶ - شاپور شالچی .... ۷ - توران مهرزاد .... ۸ - ژاله .... ۹ - حسن خیاط باشی .... ۱۰ - حسن رضیانی .... ۱۱ - نیكتاج صبری .... ۱۲ - جهانگیر فروهر ....


کارگردان: جلال مقدم
سال ساخت: 1349
مشخصات دیگر فیلم:

مدت فیلم ....
دقیقه
كشور ....
ایران زبان .... فارسی
رنگ ....
سیاه و سفید
صدا ....
Mono

ادامه مطلب ...

شب زخمی 1356

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " شب زخمی " 1356

.: شب زخمی :.

با شرکت: مرتضی عقیلی و بهروز به نزاد


خلاصه داستان:

مرتضی جیب بری است كه با جوانی شهرستانی به نام بهروز آشنا می شود، كه برای تحصیل به پایتخت آمده است. مرتضی او را به خانه ای می برد كه خود در آنجا با عزیز زندگی می كند، ‌و با كف زنی و سرقت خرج كتاب و دفتر و تحصیل او را فراهم می كند. بهروز در یك آژانس تلفنی مشغول كار می شود و با یكی از همكلاسی هایش به نام مینو رفت و آمد پیدا می كند و به او علاقمند می شود. پدر مینو با بهروز تماس می گیرد و به او می گوید كه مینو سرطان دارد، و بهروز او را تشویق می كند كه برای معالجه به فرنگ برود. مرتضی نیز با دختری به نام زری دوست می شود. مرتضی كه از وضع خود مستأصل است از نمایشگاه مبل فروشی، كه عزیز در آن جا كار می كند، سرقت می كند و قبل از این كه به ضرب گلوله ی پلیس كشته شود پول های مسروقه را به بهروز می سپارد تا به عزیز تحویل بدهد. بهروز از عزیز خداحافظی می كند و به فرودگاه، به ملاقات مینو، می رود كه همراه پدرش برای معالجه عازم سفر است.

بازیگران:
1- مرتضی عقیلی
۲ - بهروز به نژاد
۳ - شهرزاد آرمانی
۴ - شهین رضایی
۵ - نعمت اله گرجی
۶ - آراماییس وارطان یوسفیانس
۷ - اكبر
۸ - منافی
۹ - خسرو
۱۰ - طسوجی
۱۱ - غلام


کارگردان:
محمد صفار
سال ساخت: 1356
مشخصات دیگر فیلم:
مدت فیلم .... 107 دقیقه
كشور .... ایران
زبان
.... فارسی
رنگ
.... ?
صدا
.... Monoادامه مطلب ...

دشنه 1351

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " دشنه " 1351


.: دشنه :.

با شرکت
بهروز وثوقی و فروزان


خلاصه داستان:

عباس معروف به «عباس‌آقا چاخان» یك شاگرد راننده بی‌كس و كار است كه لكنت زبان دارد و دائماً چاخان به هم می بافد. یك شب به طور اتفاقی با بنفشه آشنا می شود كه در جست و جوی رؤیاهایش سر از محله ای بدنام درآورده، اما همچنان در صدد این است كه خودش را از آنجا خلاص كند و یك چاردیواری داشته باشد. عباس به بنفشه قول می دهد كه كمك‌اش كند و بنفشه كه گول حرف های عباس را خورده، تصور می كند با یك آدم پولدار و با اصل و نصب آشنا شده. بعد از اینكه بنفشه می فهمد عباس به خاطر بدهی ناچیزی به زندان افتاده، با قرض گرفتن از باج خوری به نام محمد، معروف به «ممد دشنه»، عباس را آزاد می كند. در زندان، عباس با فردی هم‌سلول می شود كه ادعا می كند به دلیل خیانت شریك‌اش به زندان افتاده، قرار می شود كه عباس پس از آزادی برود سراغ برادر او و ازش بخواهد كه سهم طلب برادر را از شریك نامردش بگیرد. عباس این كار را می كند اما برادر دوست‌اش روش زندگی خود را تغییر داده و با زن و بچه‌هایش خوش است. عباس پس از درگیری با ممد دشنه و برای تأمین نظر بنفشه به قصد پس گرفتن پول هم‌بند سابق عازم جنوب می شود. طی یك درگیری خونین و بعد از گرفتن پول می فهمد كه خائن اصلی، هم سلولی او بوده و نه كسی كه به خاطرش به جنوب آمده است. عباس با پول برمی گردد و بنفشه را به خانه ای كه برایش گرفته می برد، غافل از اینكه ممد دشنه در كمین آنهاست. سرانجام عباس با ممد درگیر می شود و او را در حوض همان خانه خفه می كند و خودش با دشنه‌ی ممد زخمی می شود. عباس به جرم قتل به زندان می افتد و بنفشه بیرون زندان منتظر اوست. در پایان عباس را می بینیم كه از زندان آزاد شده ولی همچنان دارد چاخان می كند.

بازیگران:


۱ - بهروز وثوقی ۲ - فروزان ۳ - حسین گیل ۴ - ابراهیم نادری ۵ - جلال پیشواییان ۶ - یدی ۷ - حسن رضایی ۸ - رضا حاجیان ۹ - حسین شهاب ۱۰ - فرهاد حمیدی ۱۱ - فریدون نریمان ۱۲ - حسین شیرازی ۱۳ - صالح ۱۴ - گیتی فروهر ۱۵ - غلامرضا سركوب


کارگردان: فریدون گله

سال ساخت: 1351

مشخصات دیگر فیلم:

مدت فیلم ....
۱ - بهروز وثوقی ۲ - فروزان ۳ - حسین گیل ۴ - ابراهیم نادری ۵ - جلال پیشواییان ۶ - یدی ۷ - حسن رضایی ۸ - رضا حاجیان ۹ - حسین شهاب ۱۰ - فرهاد حمیدی ۱۱ - فریدون نریمان ۱۲ - حسین شیرازی ۱۳ - صالح ۱۴ - گیتی فروهر ۱۵ - غلامرضا سركوب 105 دقیقه
كشور ....
ایران
زبان .... فارسی
رنگ .... ?
صدا .... Mono
ادامه مطلب ...

صمد و قالیچه حضرت سلیمان 1350

1 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " صمد و قالیچه حضرت سلیمان " 1350

.: صمد و قالیچه حضرت سلیمان :.

فیلمی از
پرویز صیاد


http://myup.ir/files/9wtelwtfk6wuevjbbj50.jpgخلاصه داستان:

عباس معروف به «عباس‌آقا چاخان» یك شاگرد راننده بی‌كس و كار است كه لكنت زبان دارد و دائماً چاخان به هم می بافد. یك شب به طور اتفاقی با بنفشه آشنا می شود كه در جست و جوی رؤیاهایش سر از محله ای بدنام درآورده، اما همچنان در صدد این است كه خودش را از آنجا خلاص كند و یك چاردیواری داشته باشد. عباس به بنفشه قول می دهد كه كمك‌اش كند و بنفشه كه گول حرف های عباس را خورده، تصور می كند با یك آدم پولدار و با اصل و نصب آشنا شده. بعد از اینكه بنفشه می فهمد عباس به خاطر بدهی ناچیزی به زندان افتاده، با قرض گرفتن از باج خوری به نام محمد، معروف به «ممد دشنه»، عباس را آزاد می كند. در زندان، عباس با فردی هم‌سلول می شود كه ادعا می كند به دلیل خیانت شریك‌اش به زندان افتاده، قرار می شود كه عباس پس از آزادی برود سراغ برادر او و ازش بخواهد كه سهم طلب برادر را از شریك نامردش بگیرد. عباس این كار را می كند اما برادر دوست‌اش روش زندگی خود را تغییر داده و با زن و بچه‌هایش خوش است. عباس پس از درگیری با ممد دشنه و برای تأمین نظر بنفشه به قصد پس گرفتن پول هم‌بند سابق عازم جنوب می شود. طی یك درگیری خونین و بعد از گرفتن پول می فهمد كه خائن اصلی، هم سلولی او بوده و نه كسی كه به خاطرش به جنوب آمده است. عباس با پول برمی گردد و بنفشه را به خانه ای كه برایش گرفته می برد، غافل از اینكه ممد دشنه در كمین آنهاست. سرانجام عباس با ممد درگیر می شود و او را در حوض همان خانه خفه می كند و خودش با دشنه‌ی ممد زخمی می شود. عباس به جرم قتل به زندان می افتد و بنفشه بیرون زندان منتظر اوست. در پایان عباس را می بینیم كه از زندان آزاد شده ولی همچنان دارد چاخان می كند.

بازیگران:

۱ - پرویز صیاد ....
۲ - نوری كسرایی ....
۳ - مینو شفیع ....
۴ - حسن رضیانی ....
۵ - عبدالعلی همایون ....
۶ - حسین حسینی ....
۷ - منوچهر فرید ....
۸ - عباس مغفوریان ....
۹ - رضا شفیعی ....
۱۰ - سیروس ابراهیم زاده ....
۱۱ - حسین امیرفضلی ....
۱۲ - شهناز تهرانی ....
۱۳ - مظفر سلطانی ....
۱۴ - عبداله عبدالوهابی ....
۱۵ - فرخ لقا هوشمند


کارگردان: پرویز صیاد

سال ساخت: 1350

مشخصات دیگر فیلم:

مدت فیلم ....
90 دقیقه
كشور ....
ایران
زبان .... فارسی
رنگ .... سیاه و سفید
صدا .... Monoادامه مطلب ...

پخمه 1351

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " پخمه " 1351

.: پخمه :.

با شرکت
بهمن مفید و لیلا فروهر

Pakhmeh.jpg
خلاصه داستان:

حسن كشمش (بهمن مفید)، كه تعمیركار اتومبیل است، بلیت بخت آزمائی اش برنده ی پانصد هزار تومان وجه نقد می شود. جاهل های محل (احمد معینی و احمد هاشمی) می كوشند بلیت را از دست حسن درآورند. زنی به نام پروانه (نیلوفر) بچه اش را سر راه حسن می گذارد، و حسن بچه را به خانه اش می برد تا در كنار خواهر كوچكش فاطی (لیلا فروهر) از او نگهداری كند. صغری خانم (فرنگیس فروهر)، صاحب خانه، به حسن علاقه دارد. او با كمك فاطی جاهل ها را كه برای گرفتن بلیت آمده اند از خانه می راند، اما آنها موقع فرار نیمی از بلیت را با خود می برند. از یك سو جاهل ها و از سوی دیگر حسن و فاطی و صغری تلاش می كنند نیمه ی دیگر بلیت را به دست آورند. پروانه، كه برای اطلاع از وضع فرزندش همه جا در تعقیب حسن است، به او كمك می كند تا نیمه ی بلیت را به دست آورد و جایزه اش را تحویل بگیرد. سرانجام حسن و پروانه تصمیم می گیرند زندگی مشتركی را آغاز كنند.

بازیگران:

۱ - بهمن مفید
۲ - نیلوفر
۳ - احمد معینی
۴ - احمد هاشمی
۵ - جهانگیر فروهر
۶ - فرنگیس فروهر
۷ - شهناز
۸ - مجتبی
۹ - علی دهقان
۱۰ - لیلا فروهر


کارگردان: مازیار پرتو

سال ساخت: 1351

مشخصات دیگر فیلم:

مدت فیلم ....
107 دقیقه
كشور ....
ایران
زبان .... فارسی
رنگ .... ؟
صدا .... Monoادامه مطلب ...

دکتر و رقاصه 1353

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " دکتر و رقاصه " 1353


ا.: دکتر و رقاصه :.

با شرکت
ایرج قادری و شور انگیز

DOCTOR-&-RAGHASSE.jpgخلاصه داستان:

سیما (شورانگیز طباطبائی) با خوردن دارو دست به خودكشی می زند و قبل از اثر كردن داروها موضوع را به دكتر علی بهروزی (ایرج قادری) اطلاع می دهد. علی با كمك پلیس و اداره ی مخابرات نشانی سیما را می یابد و او را نجات می دهد. علی به سیما، كه رقاصه كاباره است، و نیز با برادرش حسن (مرتضی عقیلی) انس می گیرد. صفدر (علی آزاد)، صاحب كافه، افرادش را می گمارد تا مراقب آنها باشند. علی با این شرط كه سیما از كار در كافه دست بكشد با او ازدواج می كند؛ اما صفدر به كمك یكی از همكاران سیما به نام اختر (دلیله نمازی) می كوشد علی را نسبت به سیما بدبین كند. اختر سیما را به خانه ای عمومی می كشاند و صفدر با گزارش كردن نشانی خانه به پلیس موجب دستگیری او می شود. علی خانه و زندگی و كارش را ترك می كند. سیما از زندان مرخص می شود و پسری به دنیا می آورد. او در كارگاه نساجی كار می كند و پسرش شهرام (شهرام ثمینی پور) را بزرگ می كند. سال ها می گذرد و علی در پارك با شهرام آشنا می شود. علی و حسن اختر را در كافه ای می بینند و او به بی گناهی سیما اعتراف می كند. علی و حسن به دنبال سیما می گردند. روزی كه علی با شهرام در پارك قرار دارد شهرام بر اثر تصادف اتومبیل زخمی می شود و علی او را به بیمارستان می رساند. پزشكی كه از دوستان سابق علی است به علی امكان می دهد كه شهرام را عمل كند. علی پس از عمل با سیما روبه رو می شود و با او و فرزندش زندگی جدیدی را آغاز می كند.

بازیگران:

۱ - ایرج قادری
۲ - مرتضی عقیلی
۳ - شورانگیز طباطبایی
۴ - علی آزاد
۵ - ملیحه نصیری
۶ - دلیله نمازی
۷ - گیتی فروهر
۸ - محمد گیلانی
۹ - شهرام ثمینی پور
۱۰ - عزیز اسكندری
۱۱ - احمد علمایی


کارگردان:
خسرو پرویزی

سال ساخت:
1353

مشخصات دیگر فیلم:

مدت فیلم ....
107 دقیقه
كشور ....
ایران
زبان .... فارسی
رنگ .... ؟
صدا .... Mono
دانلود قسمت اول فیلم » حجم : 138 مگابایت

لینک مستقیم |Egoshare|Filefactory|Depositfiles|Rapidshareدانلود قسمت دوم فیلم» حجم : 142 مگابایت

لینک مستقیم |Egoshare|Filefactory|Depositfiles|Rapidshare
ادامه مطلب ...

مرد شرقی و زن فرنگی 1354

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " مرد شرقی و زن فرنگی " 1354


.: مرد شرقی و زن فرنگی :.

با شرکت
مرتضی عقیلی و شهناز تهرانی

Marde Sharghi Zane Farangi.jpg
خلاصه داستان:

علی (مرتضی عقیلی)، كه در كاباره ها عكاسی می كند، و با دختر خاله اش (شهناز تهرانی) قرار ازدواج گذاشته، پس از آشنائی با باربارا (ژوستن)، رقاصه ی كاباره، كه با گروهی فرنگی برای اجرای برنامه به ایران آمده اند، دختر خاله اش را فراموش می كند و تمام اوقاتش را با باربارا می گذراند. خانواده ی خاله از این وضع ناخرسندند و مانع ازدواج فرزندشان مصطفی (تورج پژوهان) با خواهر علی ( طوطی سلیمی) می شوند. در چنین وضعی دختر خاله از فرط استیصال اقدام به خودكشی می كند و در بیمارستان بستری می شود. باربارا و گروهش پس از اتمام قراردادشان به فرنگ می روند، و علی تنها می ماند. علی به بیمارستان می رود و پس از بهبود حال دختر خاله با او قرار ازدواج می گذارد. سرانجام مصطفی نیز با خواهر علی پیمان زناشوئی می بندد.


بازیگران:

۱ - مرتضی عقیلی
۲ - شهناز تهرانی
۳ - تورج پژوهان
۴ - طوطی سلیمی
۵ - دیانا
۶ - پروین سلیمانی
۷ - گیتی فروهر
۸ - عباس ناظری نیك
۹ - محمدتقی كهنمویی
۱۰ - رضا بیك ایمانوردی
۱۱ - نعمت اله گرجی
۱۲ - احمد قدكچیان
۱۳ - ژوستن
۱۴ - استونی


کارگردان: شاپور قریب

سال ساخت:
1354

مشخصات دیگر فیلم:

مدت فیلم ....
94 دقیقه
كشور ....
ایران
زبان .... فارسی
رنگ .... سیاه و سفید
صدا .... Mono

دانلود بخش اول:
حجم:144 MB
http://www.4shared.com/file/11870813...CD1part01.html
http://www.4shared.com/file/11870939...CD1part02.html
http://www.4shared.com/file/11871086...CD1part03.html
http://www.4shared.com/file/11871264...CD1part04.html
http://www.4shared.com/file/11871994...CD1part05.html
http://www.4shared.com/file/11872200...CD1part06.html
http://www.4shared.com/file/11872777...CD1part07.html
http://www.4shared.com/file/13328607...CD1part08.html
http://www.4shared.com/file/13328939...CD1part09.html
http://www.4shared.com/file/13328939...CD1part10.html


دانلود بخش دوم:
حجم: 97 MB
http://www.4shared.com/file/13329274..._CD2part1.html
http://www.4shared.com/file/13329421..._CD2part2.html
http://www.4shared.com/file/13329649..._CD2part3.html
http://www.4shared.com/file/13330014..._CD2part4.html
http://www.4shared.com/file/13330414..._CD2part5.html
http://www.4shared.com/file/13330673..._CD2part6.html
http://www.4shared.com/file/13330761..._CD2part7.html


ادامه مطلب ...

ماه پیشونی 1350

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " ماه پیشونی " 1350.: ماه پیشونی :.

با شرکت
فیلیز آکین و امیر فخرالدین

خلاصه داستان:

دختر زیبایی كه بعدها به «ماه پیشونی» معروف می شود، خواهر ناتنی و زن بابایی دارد كه از او نفرت دارند. یكبار طی ماجرایی شاهزاده ای با ماه پیشونی آشنا می شود، اما این آشنایی دوامی نیاورده و به زودی میانشان جدایی می افتد. شاهزاده در جستجوی ماه پیشونی برمی آید و با وجود كوشش های بسیاری كه می شود شاهزاده ماه پیشونی را پیدا نمی كند تا اینكه سربازان شاهزاده به خانه ی ماه پیشونی می رسند. نامادری، ماه پیشونی را پنهان كرده و سعی می كند دختر خودش را به عنوان ماه پیشونی به شاهزاده معرفی كند. اما موفق نمی شود و بالاخره شاهزاده ماه پیشونی را پیدا كرده و با او ازدواج می كند.

بازیگران:

۱ - فیلیز آكین
۲ - امیرفخرالدین
۳ - حبیب اله بلور
۴ - مریم
۵ - پروین ملكوتی
۶ - جمشید مهرداد
۷ - یاسمین رضایی
۸ - حسن رضیانی


کارگردان:
اسماعیل کوشان

سال ساخت: 1350

مشخصات دیگر فیلم:

مدت فیلم ....
90 دقیقه
كشور ....
ایران
زبان .... فارسی
رنگ .... رنگی
صدا .... Monoادامه مطلب ...

تپلی 1351

0 نظرات

دانلود فیلم ایرانی قدیمی " تپلی " 1351


.: تپلی :.

با شرکت
همایون و سعید راد

خلاصه داستان:
تپلی (محمد همایون) جوانی است چاق و خل وضع كه همراه دوستش اسی (مرتضی عقیلی) در خدمت خانه ای اربابی هستند. رفتار تپلی كه به نوازش كردن اشیای نرم علاقه دارد موجب می شود كه از خانه ی اربابی رانده شود. آن دو در كارگاه چوب بری در منطقه ی جنگلی شمال استخدام می شوند، و همراه پیرمردی (نعمت الله گرجی) برای آینده ی خود نقشه می كشند؛ اما همسر (زری خوشكام) صاحب كارگاه (بهرام وطن پرست) تپلی را اغوا می كند و تپلی ناخواسته، در حالی كه از خود بیخود شده است، زن را خفه می كند. تپلی و اسی به جنگل پناه می برند، در حالی كه بشیر، صاحب كارگاه، و گروهی از كارگران در پی آن دو هستند. سركارگر كارگاه (ذكریا هاشمی)، كه جانب تپلی و اسی را می گیرد، قبل از آن كه بتواند جلو مهاجمان را بگیرد كشته می شود، و اسی كه نمی خواهد تپلی به دست مهاجمان زجركش شود او را با گلوله از پا درمی آورد.

بازیگران:
۱ - مرتضی عقیلی
۲ - همایون
۳ - زری خوشكام
۴ - بهرام وطن پرست
۵ - مهدی فخیم زاده
۶ - نعمت اله گرجی
۷ - ماری باباجانیان
۸ - زكریا هاشمی
۹ - طاهره غفاریکارگردان: رضا میرلوحی

سال ساخت: 1351

مشخصات دیگر فیلم:

مدت فیلم ....
105 دقیقه
كشور ....
ایران
زبان .... فارسی
رنگ .... ؟
صدا .... Mono

Year: 1351 ~~ Size: 260MB ~~ Quality: VHS-Rip

www.aryateams.com

ادامه مطلب ...